Fotograf ČTK Roman Vondrouš bodoval v prestižní novinářské soutěži

Snímek fotografa ČTK Romana Vondrouše získal ocenění v prestižní fotožurnalistické soutěži Pictures of the Year International. V letošním 74. ročníku uspěl se snímkem nazvaným Irská lavice, který ukazuje pád žokeje z koně. Obsadil druhé místo v kategorii Sport Action.

.img-vlevo {float:left;}
.img-vpravo {float:right;}
.img-vlevo img {width:330px;} /* obrazek musi mit nastavenou sirku mensi, nez je polovina stranky! */
.img-vpravo img {width:330px;} /* obrazek musi mit nastavenou sirku mensi, nez je polovina stranky! */
.clear {clear:both;}

Snímek z loňského srpna nominovaný i na ocenění Czech Press Photo zachycuje pád žokeje Dušana Andrése během překážkového dostihu.

Pictures of the Year International je označována za nejstarší soutěž pro fotoreportéry, dokumentární fotografy či editory fotografií. Každoročně se do ní přihlásí více než 50.000 prací ze sedmi desítek zemí a porota pak několik týdnů vybírá 240 vítězů a držitelů dalších cen.

Výsledky 74. ročníku soutěže Pictures of the Year International

Snímek fotografa ČTK Romana Vondrouše získal ocenění v prestižní fotožurnalistické soutěži Pictures of the Year International. V letošním 74. ročníku uspěl se snímkem nazvaným Irská lavice, který ukazuje pád žokeje z koně. Obsadil druhé místo v kategorii Sport Action. .img-vlevo {float:left;} .img-vpravo {float:right;} .img-vlevo img {width:330px;} /* obrazek musi mit nastavenou sirku mensi, nez je polovina stranky! */ .img-vpravo img {width:330px;} /* obrazek musi mit nastavenou sirku mensi, nez je polovina stranky! */ .clear {clear:both;} Snímek z loňského srpna nominovaný i na ocenění Czech Press Photo zachycuje pád žokeje Dušana Andrése během překážkového dostihu. Pictures of the Year International je označována za nejstarší soutěž pro fotoreportéry, dokumentární fotografy či editory fotografií. Každoročně se do ní přihlásí více než 50.000 prací ze sedmi desítek zemí a porota pak několik týdnů vybírá 240 vítězů a držitelů dalších cen. Výsledky 74. ročníku soutěže Pictures of the Year International